Poszukujemy osób ze znajomością języka rumuńskiego do działu obsługi Klienta. Praca w międzynarodowej firmie działającej w obszarze wyszukiwarek internetowych, w wielokulturowym środowisku.

Quality Analyst with Romanian

Nr referencyjny
QR/04/2015
Lokalizacja
Kraków
Zakres obowiązków
  • Wsparcie 5 osobowego zespołu z działu Customer Service
  • Odsłuchiwanie rozmów agentów i weryfikacja poprawności konstruowanych e-maili do klientów
  • Monitorowanie jakości obsługi klienta i zapewnienie najwyższych standardów w tym zakresie
  • Przygotowywanie raportów i wdrażanie planów usprawniających profesjonalną obsługę klienta
  • Analizowanie dostępnych raportów z zakresu poziomu satysfakcji klienta celem udoskonalenia obsługi
  • Bliska współpraca z Team Lederami i Managerami
Wymagania
  • Biegła znajomość języka rumuńskiego, angielskiego i polskiego
  • Doświadczenie w dziale obsługi klienta
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Silne umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Umowę o pracę + benefity
  • Wynagrodzenie stałe + premie
  • Pracę w prestiżowej firmie

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

rekrutacja@adorehr.pl .