Naszym Klientem jest firma odzieżowa, właściciel znanej marki, obecny na polskim rynku od 20 lat. Jego kolekcje można nabyć już w ponad 100 sklepach na terenie całej Polski, a dzięki dynamicznemu rozwojowi marki niedługo rozszerzy zakres swojej działalności o kolejne obszary kraju. Aktualnie do zespołu Naszego Klienta poszukujemy: Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Regionalny Kierownik Sprzedaży (branża odzieżowa)

Nr referencyjny
RKS/03/2017
Lokalizacja
Wrocław (województwo dolnośląskie)
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie 5-6 sklepami zlokalizowanymi w województwie dolnośląskim (Wrocław, Jelenia Góra, Lubin)
  • Realizacja celów sprzedażowych przez podległe sklepy
  • Podnoszenie kwalifikacji zespołów sprzedażowych
  • Rozwijanie wiedzy, umiejętności oraz postaw pracowników Działu Sprzedaży w celu maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • Czynny udział w rekrutacji i szkoleniu pracowników sklepu
  • Organizowanie i przeprowadzanie treningów na terenie sklepów i coachingu dla pracowników
  • Opracowywanie i wdrażanie działań, mających na celu zwiększanie efektywności sprzedaży
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowisku Kierownik Sklepu
  • Wyższe wykształcenie, mile widziane związane z psychologią pracy, motywacji
  • Doświadczenie w planowaniu i przygotowywaniu szkoleń
  • Umiejętność motywowania pracowników i tworzenia miłej atmosfery pracy
  • Elastyczność i kreatywność w podejściu do problemów
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy
  • Płacę zasadniczą oraz system premiowania
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie odzieżowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wyposażenie stanowiska (samochód do dyspozycji)
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .