Dla zagranicznej firmy, zajmującej się produkcją oraz dostarczaniem komponentów do produktów, w związku z inwestycją na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko Sales Managera.

Sales Manager

Nr referencyjny
SMJ/07/2018
Lokalizacja
Polska
Zakres obowiązków
  • Wprowadzanie usługi firmy, tworzącej aromaty, smaki, barwniki, na rynek polski
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie stałych relacji z Klientami (linie produkcyjne z branży FMCG)
  • Doradztwo w zakresie oferowanych usług, także w kwestiach technologicznych
  • Realizowanie założonej strategii na terenie całej Polski
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz spotkania z Klientami
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Wyznaczanie i realizacja własnych zadań
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Raportowanie bezpośrednio do przełożonego
Wymagania
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży usług/produktów (aromaty, smaki, barwniki) na polskim rynku FMCG
  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku Technologia Żywności
  • Szeroko pojęta wiedza branżowa z zakresu technologii komponentów dodawanych do produktów
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B oraz wysoka umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wypracowane kontakty w produkcji i sprzedaży aromatów, smaków, barwników
  • Czynne prawo jazdy kat. B – gotowość do pracy mobilnej
  • Znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • Pracę w innowacyjnej firmie działającej prężnie na zagranicznych rynkach
  • Dużą swobodę w działaniu
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, laptop, auto

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .