Dla wiodącego dystrybutora sypkich materiałów z branży budowlanej poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: Specjalista ds. administracyjno-księgowych.

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

Nr referencyjny
SAK/07/2018
Lokalizacja
Wrocław
Zakres obowiązków
  • Prawidłowe przyjmowanie i wprowadzanie dokumentów od dostawców do systemu zgodnie z procedurami firmy
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Rozliczanie raportów kasowych oraz delegacji
  • Stały kontakt z zewnętrznym biurem księgowym
  • Rozliczanie miesiąca
  • Dbanie o prawidłowy przebieg otrzymywanych i wystawianych dokumentów od dostawców i klientów
  • Raportowanie do przełożonego
Wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki studiów: rachunkowość, administracja, ekonomia, itp.
  • Znajomość systemu Comarch ERP XL – warunek konieczny (przynajmniej minimalna styczność z programem)
  • Mile widziana wiedza z zakresu fakturowania oraz obowiązujących przepisów dotyczących fakturowania
  • Znajomość pakietu Microsoft Office oraz obsługa urządzeń biurowych
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność, skrupulatność
  • Samodzielność, inicjatywa, elastyczność i kreatywność
Oferujemy
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od efektów pracy
  • Premię świąteczną (13 wynagrodzenie w roku)
  • Pakiet medyczny
  • Niezbędne narzędzia pracy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .