Dla naszego klienta z branży dekoracji wnętrz, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. budowania marki.

Specjalista ds. budowania marki

Nr referencyjny
SBM/10/2019
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
Działaj z nami
  • Budując świadomość naszej marki wśród klientów
  • Przygotowując i wdrażając działania promocyjne
  • Dbając o wizerunek i promocję w mediach społecznościowych
  • Planując komunikację i zamieszczając treści reklamowe w social media (Facebook, Instagram)
  • Tworząc ciekawy content organizacji poprzez m.in. bloga firmowego
  • Nawiązując nowe kontakty z influencerami, blogerami i vlogerami
  • Bacznie obserwując działania konkurencji oraz trendy panujące na rynku
  • Dążąc do ciągłego ulepszania naszego e-sklepu pod względem użyteczności
  • Współpracując na co dzień z grafikami oraz programistami
Wymagania
Dołącz do nas, jeśli
  • Możesz pochwalić się minimum 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Świat e-commerce to Twoja bajka
  • Komunikacja w języku angielskim przychodzi Ci z łatwością (poziom minimum B2) – warunek konieczny
  • Social media są dla Ciebie bułką z masłem
  • Znasz narzędzia do analizy oraz marketingu internetowego
  • Wiesz jak działa Excel i ogarniasz Power Pointa
  • Jesteś osobą kreatywną z otwartym umysłem
Oferujemy
My za to zapewnimy Ci
  • Pracę pełnoetatową w luźnej atmosferze
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Fajne wynagrodzenie
  • Potrzebne Ci narzędzia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Ciekawe możliwości rozwoju

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .