Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się spółka, będąca jedną z czołowych dystrybutorów wyrobów hutniczych, która poprzez wzrost sprzedaży oraz rozszerzenie oferty zdecydowanie umacnia swoją pozycję na rynku. W związku z rozbudową oddziału handlowego poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko SPECJALISTA ds. HANDLOWYCH.

Specjalista ds. handlowych

Nr referencyjny
SH/07/2015
Lokalizacja
Gdynia
Zakres obowiązków
  • Rozwój sprzedaży na terenie woj. pomorskiego oraz realizacja założonej strategii i celów sprzedażowych
  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów, jak również dbałość o utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert, organizowanie i prowadzenie spotkań oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz dobry wizerunek firmy
  • Stałe monitorowanie oraz analiza podległego rynku
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży asortymentu z branży stalowej/ spawalniczej/ maszynowej/ ogólnobudowlanej
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność skutecznej sprzedaży i negocjacji
  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania stałych relacji z klientami
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B – gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w terenie
Oferujemy
  • Atrakcyjne, ambitne oraz pełne wyzwań zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie nowych doświadczeń
  • Sprawdzenie własnych możliwości w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .