Naszym Klientem jest firma z branży finansowej oraz ubezpieczeniowej, obecna w kilkudziesięciu krajach na świecie, oferująca produkty ubezpieczeniowe, usługi windykacyjne, itp. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr referencyjny
SKP/01/2018
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej firmy
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac
  • Tworzenie dokumentacji personalnej
  • Rozliczanie czasu pracy, zwolnień lekarskich, urlopów, godzin nadliczbowych i innych składowych wynagrodzeń
  • Tworzenie sprawozdań do ZUS, US, oraz innych instytucji zewnętrznych
  • Rozliczanie zasiłków
  • Dbanie o terminowość szkoleń BHP i badań lekarskich
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (w szczególności w naliczaniu wynagrodzeń)
  • Praktyczna znajomości zagadnień kadrowo-płacowych
  • Znajomość Programu Płatnik
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, odpowiedzialność
  • Umiejętność współpracy w zespole
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju w obszarze twardego HR-u

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .