Naszym Klientem jest firma z branży finansowej oraz ubezpieczeniowej, obecna w kilkudziesięciu krajach na świecie, oferująca produkty ubezpieczeniowe, usługi windykacyjne, itp. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Klienta Strategicznego.

Specjalista ds. Klienta Strategicznego

Nr referencyjny
SKS/01/2018
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Umawianie i organizacja spotkań z Klientami dla Przedstawicieli Handlowych (Windykacja, Raporty Handlowe)
  • Inicjacja sprzedaży poprzez drogę mailową oraz telefoniczną, tworzenie ofert
  • Obsługa administracyjna istniejących Klientów
  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy
  • Umacnianie pozytywnego wizerunku firmy
  • Ścisła współpraca ze sprzedawcami terenowymi
Wymagania
  • Doświadczenie w dziale sprzedaży / telemarketingu
  • Mile widziana znajomość zasad windykacji / ogólna wiedza o raportach handlowych
  • Umiejętność nawiązywania relacji z potencjalnymi Klientami
  • Znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacyjnych
  • Wysoka orientacja na Klienta i wynik
  • Mile widziana znajomość rynku finansowego i zagadnień finansowych
  • Znajomość MS Office (Word, Excel)
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od uzyskanych wyników
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Możliwość rozwoju dzięki współpracy ze specjalistami z branży finansowej i ubezpieczeniowej

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .