Dla polskiej prężnie rozwijającej się firmy będącej członkiem międzynarodowej grupy z branży usług logistycznych, zajmującej się kompleksową organizacją transportu kolejowego, morskiego, lotniczego i samochodowego, poszukujemy Specjalisty ds. kwotowań transportu.

Specjalista ds. kwotowań transportu

Nr referencyjny
SDK/11/2019
Lokalizacja
Warszawa lub Gdynia
Zakres obowiązków
Działaj z nami:
  • Sprawnie obsługując zapytania związane z wyceną transportów kolejowych i morskich dla zagranicznych kontrahentów
  • Opracowując oferty dla potencjalnych klientów
  • Negocjując ceny z armatorami
  • Wspierając handlowców z obszaru spedycji lotniczej w zakresie obsługi klienta
Wymagania
Dołącz do nas, jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku – szukamy osób o różnym poziomie doświadczenia
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Sprawnie obsługujesz pakiet MS Office, w szczególności Excela
  • Potrafisz  zorganizować sobie pracę
  • Posiadasz umiejętność logicznego myślenia
  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na ludzi
  • Chcesz się rozwijać
Oferujemy
My za to zapewnimy Ci:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Narzędzia potrzebne Ci do pracy (laptop, telefon)
  • Fajne benefity
  • Możliwość udziału w zagranicznych konferencjach
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .