Naszym klientem jest firma działająca w branży medycznej posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie na rynku. Jej działalność obejmuje badania, produkcję oraz dystrybucję produktów opieki zdrowotnej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. przetargów.

Młodszy specjalista ds. przetargów

Nr referencyjny
MSP/03/2017
Lokalizacja
Ząbki
Zakres obowiązków
  • Realizacja procesu przygotowania oferty przetargowej od strony formalnej i prawnej
  • Monitorowanie rynku w zakresie ogłoszeń przetargowych
  • Analiza oraz kompleksowe przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  • Koordynowanie obiegu dokumentacji
  • Tworzenie pism i korespondencji dotyczącej zamówień publicznych
  • Współpraca z Działem Handlowym w zakresie przygotowywania ofert przetargowych
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży medycznej
  • Praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz procedur przetargowych
  • Staranność, dokładność i rzetelność w sporządzaniu dokumentacji
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w Zespole
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Udział w szkoleniach wprowadzających
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Opiekę medyczną

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty.
rekrutacja@adorehr.pl .