Dla naszego klienta,  lidera w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych, poszukujemy osoby na stanowisko:  Specjalista ds. rekrutacji z językiem angielskim. Organizacja od ponad 20 lat zapewnia klientom wysoką jakość świadczonych usług, światowe referencje i know how, a  także bezpieczeństwo i stabilność operacji, co przełoży się na sukces ich firmy.

Specjalista ds. Rekrutacji z j. angielskim

Nr referencyjny
ARS/09/2015
Lokalizacja
Kraków
Zakres obowiązków
  • Współudział w  prowadzeniu procesów rekrutacyjnych z obszaru Customer Service (w tym udział w tworzeniu strategii, wyborze metod rekrutacji i selekcji, przygotowanie ogłoszeń, uczestniczenie w rozmowach rekrutacyjnych, tworzenie raportów)
  • Współpraca z kadrą menedżerską w zakresie definiowania potrzeb rekrutacyjnych firmy oraz udział w planowaniu działań
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami
  • Koordynowanie działań związanych z budowaniem wizerunku pracodawcy
  • Aktywne poszukiwanie i wykorzystywanie różnych kanałów pozyskiwania kandydatów
  • Tworzenie wewnętrznej polityki personalnej (procedury, regulaminy)
Wymagania
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy zorientowanej na klienta
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych metod i narzędzi rekrutacji
  • Komunikatywność i doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętność ustalania priorytetów, orientacja na wynik i skuteczność w działaniu
  • Kreatywność, otwartość na niestandardowe rozwiązania
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo dobre warunki miejsca pracy oraz niespotykana atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szansę na rozwój w jednej z wiodących firm na rynku
  • Długoterminową współpracę i uczestnictwo w wielu różnorodnych projektach

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty rekrutacja@adorehr.pl .