Dla międzynarodowej firmy, uchodzącej za  lidera w branży e-commerce, będącej dostawcą innowacyjnych rozwiązań z zakresu nowych technologii, obecnie poszukujemy kreatywnych i energicznych osób na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Nr referencyjny
SAG/05/2015
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Wsparcie klienta zagranicznego w zakresie przedstawienia oferty firmy
  • Telefoniczna obsługa klienta
  • Realizacja wyznaczonych celów ( w tym sprzedażowych)
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z obsługiwanymi Klientami
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami
  • Realizacja zadań administracyjnych i porządkowych
Wymagania
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (preferowany Native)
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Doskonałe zdolności sprzedażowe
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
  • Nastawienie na Klienta
  • Chęć do uczenia się nowych rzeczy i motywacja do pracy
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełny etat z atrakcyjnym systemem bonusowym
  • Pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole
  • Pracę nad globalnymi projektami w obszarze e-commerce oraz współpracę z innowacyjnymi, globalnymi partnerami
  • Program szkoleniowy i integracyjny
  • Bogate zaplecze socjalne i wyjątkową atmosferą
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy zapewniające komfort pracy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .