Dla naszego Klienta, wiodącej globalnej firmy, która posiada swoje Centrum Obsługi Klienta w Warszawie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą związaną z praktycznym wykorzystaniem jednego z powyższych języków.

Specjalista ds. Sprzedaży i Wsparcia Klienta z Językiem Czeskim lub Węgierskim lub Słowackim

Nr referencyjny
SOKLA/04/2015
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Praktyczne wykorzystanie jednego z wymaganych języków (czeski lub węgierski lub słowacki) w codzienne pracy
  • Kontakt z zagranicznymi klientami biznesowymi i przedstawianie im oferty współpracy
  • Budowanie relacji z Klientami poprzez zapewnienie wysokiej jakości obsługi
Wymagania
  • Biegła znajomość jednego z wymienionych języków: czeski lub węgierski lub słowacki
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientem biznesowym
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Predyspozycje sprzedażowe, otwartość na Klienta, komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • Nastawienie na budowanie długofalowych i pozytywnych relacji
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Zdobycie ciekawego doświadczenia w strukturach międzynarodowe korporacji
  • Pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole
  • Program szkoleniowy i integracyjny
  • Pracę w nowoczesnym biurze, zapewniającym komfort pracy
  • Bogate zaplecze socjalne i wyjątkową atmosferę

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .