Przez lata uczyłeś się języków obcych i zastanawiasz się po co Ci to było? Lubisz pracować w młodym, dynamicznym, wielokulturowym zespole? Chciałbyś, aby obce języki towarzyszyły Ci w rozwoju Twojej kariery zawodowej? Jeśli tak, to z pewnością jest to praca właśnie dla Ciebie. W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta, szukamy osób do różnych działów na stanowiska związane z obsługą klienta.

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z językiem czeskim lub słowackim lub węgierskim

Nr referencyjny
SOKLA/02/2015
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Wsparcie klienta zagranicznego w zakresie przedstawienia oferty firmy
  • Telefoniczna obsługa klienta (połączenia wychodzące)
  • Realizacja wyznaczonych celów ( w tym sprzedażowych)
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z obsługiwanymi Klientami
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami
  • Realizacja zadań administracyjnych i porządkowych

Wymagania
  • Zaawansowana znajomość jednego z wymienionych języków: czeskiego lub słowackiego lub węgierskiego, poprawność językowa na poziomie minimum C1 (warunek konieczny)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub polskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Sprawne i szybkie pisanie na komputerze
  • Nastawienie na Klienta
  • Chęć do uczenia się nowych rzeczy i motywacja do pracy
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu (poniedziałek-piątek)
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej, międzynarodowej organizacji, będącej liderem w swojej dziedzinie (jasna ścieżka rozwoju)
  • Pakiet szkoleń (wdrażających do pracy i podnoszących kwalifikacje)
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Pracę w nowoczesnym biurze

CV ze zgodą na przetwarzanie danych prosimy kierować na rekrutacja@adorehr.pl .