Nasz Klient to firma z branży finansowej oraz ubezpieczeniowej, obecna w kilkudziesięciu krajach na świecie, oferująca produkty ubezpieczeniowe, usługi windykacyjne, itp. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Stacjonarnej.

Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej

Nr referencyjny
SSS/04/2018
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
Na podanym stanowisku będziesz:
  • Pracować w ciepłym i przytulnym biurze z imponującymi widokami
  • Umawiać spotkania z Klientami oraz organizować kalendarze zespołu sprzedażowego w dziale ubezpieczeń
  • Obsługiwać infolinię handlową
  • Wyszukiwać potencjalnych klientów
  • Robić update systemów sprzedażowych
  • Troszczyć się o relacje z klientami tak by stały się one długoterminowe
  • Reprezentować firmę, dbać o to by zachować jej dobre imię w oczach klientów
Wymagania
Jeśli:
  • Pracowałeś w dziale telemarketingu / telefonicznej obsługi klienta
  • Wiesz jakie są lub interesujesz się ubezpieczeniami, ale nie jest to konieczne :)
  • Potrafisz rozmawiać z potencjalnymi Klientami oraz utrzymywać z nimi kontakt
  • Wiesz jak ważny jest Klient oraz wynik
  • Jesteś pozytywnie nastawiony do świata
  • Angażujesz się w to co robisz
  • Potrafisz zorganizować sobie swoją pracę, ale odnajdziesz się także współpracując z innymi
Oferujemy
Otrzymasz od nas:
  • Pracę na pełen etat z gwarantowaną umową o pracę
  • Kwotę podstawową, ale dodatkowo także system prowizyjny
  • Zabezpieczenie zdrowia w postaci prywatnej opieki medycznej oraz wkład w kondycję fizyczną dzięki karcie Multisport
  • Wszystkie narzędzia niezbędne Ci do pracy (komputer, telefon)
  • Dawkę przydatnej wiedzy dzięki ciekawym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym
  • Przestronnną kuchnię spotkań wyposażoną w mikrofalówkę, stół z piłkarzykami do relaksu, piłki do ćwiczeń, na których możesz siedzieć także przy biurku :)

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .