Dla firmy, będącej częścią grupy logistycznej działającej głównie na terenie Europy, zajmującej się świadczeniem usług transportowych oraz przeładunkowych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Spedytor kontenerowy.

Spedytor kontenerowy

Nr referencyjny
SPEDK/06/2016
Lokalizacja
Gdynia
Zakres obowiązków
  • Bieżąca organizacja transportów kontenerowych na odcinku lądowym
  • Przeprowadzanie awizacji w systemach portowych
  • Zajmowanie się dokumentacją transportową
  • Negocjowanie stawek transportowych
  • Odbiór dokumentów od armatorów
  • Organizacja transportów multimodalnych, plandekowych i drobnic
  • Weryfikacja ubezpieczeń przewoźników
  • Spotkania z podwykonawcami, współpraca z działem spedycji morskiej
Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość specyfiki rynku podwykonawców samochodowych (kontenery)
  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi systemów portowych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju i udział w szkoleniach
  • Niezbędne narzędzia do pracy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .