Dla naszego klienta, operatora logistycznego, specjalizującego się przede wszystkim w szeroko pojętym transporcie drogowym zarówno krajowym, jak i międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Nr referencyjny
SM/10/2017
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Organizacja samochodowych przewozów towarów na terenie Unii Europejskiej (głównie kraje zachodnie)
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • Pozyskiwanie przewoźników, praca na giełdzie spedycyjnej (Trans)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • Stała analiza i optymalizacja kosztów
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną
Wymagania
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Praktyczna wiedza z zakresu realizacji usług transportowych oraz znajomości rynku TSL
  • Wypracowane kontakty z przewoźnikami na terenie UE
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Możliwość pracy w sympatycznym zespole :)
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Fajne imprezy integracyjne, a na święta zawsze obfite paczki

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .