Naszym klientem jest firma specjalizująca się w spedycji towarów zarówno na terenie kraju jak i za granicą oraz oferująca usługi doradcze w branży TSL. Aktualnie w związku z rozbudową działu poszukujemy osoby na stanowisko Spedytor międzynarodowy (rynek wschodni).

Spedytor międzynarodowy (rynek wschodni)

Nr referencyjny
SMRW/09/2017
Lokalizacja
Bydgoszcz lub Toruń
Zakres obowiązków
  • Tworzenie indywidualnych ofert, prowadzenie negocjacji cenowych oraz ustalanie warunków przewozu
  • Prowadzenie działań w kierunku rozwoju usług spedycyjnych
  • Podtrzymywanie oraz nawiązywanie nowych długotrwałych relacji z przewoźnikami i klientami
  • Sprzedaż ładunków nadwyżkowych przewoźnikom
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług dzięki bieżącemu monitoringowi realizowanych zleceń
Wymagania
  • Znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego (dodatkowy atut)
  • Minimum roczne doświadczenie w branży TSL na podobnym stanowisku
  • Znajomość specyfiki międzynarodowego rynku transportowego (bieżące stawki, konwencja CMR, czas pracy kierowców)
  • Doświadczenie w nawiązywaniu współpracy z firmami przewozowymi, wypracowane relacje
  • Minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe wykształcenie z zakresu logistyki
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie za wypracowane wyniki
  • Benefity w postaci karty sportowej oraz ubezpieczenia
  • Możliwość podwyższania poziomu znajomości języka angielskiego w siedzibie firmy
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .