Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa działająca od wielu lat na rynku, oferująca produkty finansowe tj. karty kredytowe, kredyty gotówkowe i kredyty ratalne oraz produkty ubezpieczeniowe. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób, które obejmą stanowisko Sprzedawcy Usług Finansowych.

Sprzedawca Usług Finansowych

Nr referencyjny
SUF/03/2018
Lokalizacja
Komorniki/Racibórz/Lublin
Zakres obowiązków
Na tym stanowisku będziesz:
  • Doradzać klientom w wyborze produktów finansowych (kredyty, karty kredytowe, ubezpieczenia)
  • Dobierać optymalnie rozwiązania do potrzeb klientów
  • Aktywnie pozyskiwać nowych nabywców produktów
  • Dbać o wysoką jakość obsługi klienta
  • Pielęgnować dobry wizerunek firmy
Wymagania
Jeśli:
  • Miałeś/aś już okazję obsługiwać klientów
  • Łatwo wchłaniasz nową wiedzę
  • Nie boisz się ludzi i jesteś do nich pozytywnie nastawiony/a
  • Jesteś wytrwały w tym co robisz
  • Wiesz, że wynik oraz nastawienie na klienta jest ważne
  • Potrafisz działać samodzielnie
Oferujemy
Otrzymasz:
  • Pracę na pełen etat z gwarantowaną umową o pracę
  • Kwotę podstawową, a do tego system premiowy
  • Zabezpieczenie zdrowia w postaci prywatnej opieki medycznej oraz wkład w kondycję fizyczną dzięki karcie Multisport lub wczasy pod gruszą
  • Dodatkowy zastrzyk gotówki na święta
  • Dofinansowanie do wypoczynku, studiów i nauki języków
  • Swobodę w działaniu

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .