Dla polskiej firmy, dostarczającej swoim klientom produkty mięsne, poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawczyni/cy w sklepie firmowym w trzech lokalizacjach.

Sprzedawca/czyni

Nr referencyjny
SMJ/06/2018
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
Lokalizacje:
  • Warszawa Tarchomin
  • Pogranicze Bielan i Mościsk
  • Warszawa Gocław
  • Sulejówek
Wymagania
Jeśli:
  • posiadasz aktualną książeczkę Sanepidu
  • wiesz jak powinna wyglądać obsługa klienta
  • uważasz, że dobry sprzedawca zna produkt, który oferuje klientom
  • masz pozytywne nastawienie do świata i ludzi
  • wstanie lewą nogą, nie przeszkadza Ci w byciu miłym dla innych :)
  • chciałabyś/chciałbyś podjąć pracę w polskiej firmie, oferującej produkty wysokiej jakości
Nie wymagamy doświadczenia, chętnie Cię wszystkiego nauczymy! :)
Oferujemy
Czy powyższe zdania opisują właśnie Ciebie? Jeśli tak, nie wahaj się i aplikuj. Chętnie Cię poznamy i opowiemy więcej o możliwościach, jakie oferuje nasz klient. W zamian otrzymasz:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy zmianowej
  • Wynagrodzenie podstawowe, a po przyuczeniu także premię

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .