Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Stażysta/ka HR. Jeżeli jesteś ambitny, dobrze zorganizowany, komunikatywny i zainteresowany rozwojem w obszarze HR to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. :)

Stażysta/ka HR

Nr referencyjny
STAŻ/05/2018
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Udział w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne
  • Bezpośrednie wyszukiwanie kandydatów
  • Redagowanie i publikowanie ofert pracy
  • Weryfikacja napływających aplikacji
  • Wywiady telefoniczne z kandydatami
Wymagania
  • Status studenta lub absolwenta
  • Pełna dyspozycyjność - staż w pełnym wymiarze godzin
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie kierunkowe (Psychologia, Socjologia, ZZL)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Myślenie analityczne
Oferujemy
  • Drobną bonifikatę
  • 3 miesięczny staż
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów ds. rekrutacji
  • Narzędzia do pracy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy kierować na adres rekrutacja@adorehr.pl, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny oferty. rekrutacja@adorehr.pl .