Usługi HR

Bez względu na to ile masz lat, czy zaczynasz myśleć o życiu zawodowym czy też jesteś już ekspertem w swojej dziedzinie możesz nagle znaleźć się w sytuacji gdzie będziesz potrzebować pomocy.

Zastanawiasz się co dalej z Twoją ścieżką zawodową?

Czujesz, że nadszedł taki moment w Twoim życiu, że kręcisz się w kółko? Straciłeś wiarę w siebie, bo wysyłasz setki CV i nic z tego nie wynika? Ciężko pracujesz od lat, ale dochodzisz do wniosku, że to co robisz nie jest w stanie zaspokoić Twoich aspiracji i dostarczyć Ci poczucia spełnienia? Być może chcesz wybrać szkołę, ale nie masz pojęcia gdzie iść. Jesteś uczniem któremu samodzielnie trudno określić swój potencjał i mocne strony? Nie wiesz jak wypadasz na tle innych lub czujesz, że nie potrafisz się korzystnie zaprezentować w kluczowych momentach? Nie rozumiesz rynku pracy?

Zrób z nami kolejny krok w swojej karierze!

Chcesz mieć pracę, w której będziesz czuł się spełniony. Chcesz świadomie zarządzać swoją karierą. Chcesz znać swoje mocne strony. Chcesz działać i nie mieć poczucia, że marnujesz czas. Chcesz mieć wiedzę i umiejętności dotyczące rynku pracy. Chcesz dobrze prezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Chcesz dbać o swój wizerunek. Chcesz rozumieć jak działają agencje rekrutacyjne i ogłoszenia. Chcesz wiedzieć jak czytać ogłoszenia i jak napisać do potencjalnego pracodawcy rzeczowy e-mail z zapytaniem. Chcesz dać się znaleźć. Chcesz wiedzieć i umieć.

To oznacza, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci naszą pomoc. Zapoznaj się z naszą ofertą zamieszczoną poniżej, a na pewno znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami zawodowymi.
tel.: 22 350 9000, e-mail: biuro@adorehr.pl