Agencja Rekrutacyjna Adore HR prowadzi obecnie proces rekrutacyjny dla swojego Klienta na stanowisko: Customer Service Representatives with Romanian + English.

 

Customer Service Representatives with Romanian

Nr referencyjny
CSR/01/2015
Lokalizacja
Kraków
Zakres obowiązków
Naszym Klientem jest międzynarodowy Gigant w obszarze wyszukiwarek internetowych, aktualnie tworzy dział do którego poszukuje pracowników marzących o prestiżu, z min. półrocznym doświadczeniem w obsłudze Klienta z językiem angielskim poziom min.B2 oraz płynnym językiem rumuńskim- preferowani native speaker. Praca polega na telefonicznej i mailowej obsłudze Klienta w języku rumuńskim, którzy korzystają z aplikacji bądź linków sponsorowanych i zgłaszają np. problem w funkcjonowaniu konta, zadaniem pracownika jest rozwiązanie problemu i pomoc Klientowi. Język angielski jest również konieczny ze względu na międzynarodowe środowisko pracy. Wynagrodzenie podstawowe + premie, dodatkowo m. in. luxmed, multisport, catering itp. Jeśli chcesz wykorzystać i połączyć swoje kompetencje językowe z pracą zawodową to jesteś osobą której szukamy ! Prześlij nam swoje CV, jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie.  
Wymagania
Oferujemy


 
Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. rekrutacja@adorehr.pl .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.