Naszym Klientem jest firma zajmująca się sprzedażą artykułów dla dzieci, będąca polskim liderem w internetowej dystrybucji produktów dziecięcych. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika ds. administracji i HR.

Kierownik ds. administracji i HR

Nr referencyjny
HR/01/2021
Lokalizacja
Warszawa
Zakres obowiązków
  • Planowanie i koordynacja procesów administracyjnych w spółce
  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych
  • Współpraca z biurem księgowym w zakresie sprawdzania i przekazywania dokumentów, wyjaśniania niezgodności oraz spraw kadrowych
  • Przygotowywanie płatności w systemie bankowym w oparciu o zestawienie bieżących zobowiązań spółki
  • Wypełnianie i przesyłanie raportów miesięcznych do GUS
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • Ścisła współpraca z Zarządem spółki, w tym koordynacja procesu zawierania umów z podmiotami zewnętrznymi
Wymagania
  • Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość pracy działu administracyjnego
  • Umiejętność egzekwowania wykonania zadań od współpracowników
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu
  • Świadomość konieczności automatyzaji procesów, tworzenie i zarządzanie procesami
Oferujemy
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Możliwość budowania zespołu

rekrutacja@adorehr.pl .