Dla Polskiego prężnie rozwijającego się przedsiębiorcy będącego członkiem międzynarodowej grupy z branży usług logistycznych, zajmującego się kompleksową organizacją transportu kolejowego, morskiego, lotniczego i samochodowego, poszukujemy Kierownika Działu Spedycji Morskiej.

Kierownik Działu Spedycji Morskiej

Nr referencyjny
KSM/01/2021
Lokalizacja
Gdynia
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie zespołem spedytorów (ok. 8 osób)
  • Planowanie i realizacja budżetu
  • Planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych w transporcie morskim
  • Inicjowanie działań w celu optymalizacji pracy
  • Współpraca z działem handlowym
  • Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami
  • Prace księgowo-administracyjne
Wymagania
  • Doświadczenie min. 2 letnie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobre kompetencje menedżerskie, w tym efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • Gruntowna wiedza i znajomość spedycji morskiej
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność
Oferujemy
  • Pracę na pełen etat
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy

rekrutacja@adorehr.pl .